Blog

İş Yerlerinde Hız Kazandıran CNC Zıvana Makinaları

CNC zıvana açma makinası sayesinde farklı pek çok desene sahip zıvana ucuna sahip olabilirsiniz. İş yerlerinde zıvana kanalı açmak için gerekli olan parçalar, bu makinenin yanında verilmektedir. Bu ürünü kullanarak farklı boy zıvana uçları açmakla kalmaz aynı zamanda birbiri ile aynı olan standart biçimli zıvanalar da açabilirsiniz. Zıvana kanalı açmak için standartlara uymak oldukça önemlidir. Standartların yanı sıra kaliteden ödün vermemek ve hızlı olmak da gerekmektedir. CNC zıvana makinalarının tamamı bu maddelere uygunluk göstermektedir. Aşağıda iş yerleriniz için kız ve kalite kazandıracak farklı modelde CNC zıvana makinalarına yer verilmiştir. Bu modelleri detaylı bir şekilde inceleyerek iş yerinizde hangi modele ihtiyaç duyduğunuzu saptayabilirsiniz.

Basit Zıvana Kanalı Açma Makinası

Basit zıvana kanalı açma makinası kullanarak iş yerlerinizde yenilikçi bir çözüm yaratabilirsiniz. Kolay bir kullanım olanağı sunan bu ürün, sistem ara yüzü bakımından oldukça basite indirgenmiştir. Yalnızca zıvana kanalı açmaya yarayan ürünü, her insan rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Üretim sürecinin aksamaması için oluşturulan bu üründe hızlı bir şekilde ürün çıktıları alınabilmektedir. Bu makine sayesinde standart ölçü ve düzenini kaybetmeyen zıvana kanallarında kalite de korunabilmektedir. Ürünün ağırlığı fazla olup kapladığı alan daha azdır. Bu nedenle alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

CNC Zıvana Ucu Açma Makinası

CNC zıvana ucu açma makinası kullanarak zıvana açma konusunda zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu makine işçi gücünü de daha az kullanmanıza yardımcı olacaktır. Farklı desen ve boylara sahip zıvana uçlarının açılabildiği bu makine, standart parçalar ortaya koymaktadır. Zıvana ucu açmanız için ihtiyaç duyacağınız her şey bu makine ile sizlere ulaştırılmaktadır. Makinenin kolay kullanıma sahip bir ara yüzü vardır. Bu nedenle ekstra bir ayara ihtiyaç duyulmadan işlem yapılmaktadır. Makinede yer alan 2 farklı tabla, farklı işlevlerde kullanılmaktadır. Bu tablalar sayesinde hızlı ürün çıktısı elde edilebilmektedir.

CNC Zıvana Kanalı Açma Makinası

Ağırlığı 700 kg olan CNC zıvana kanalı açma makinası sayesinde düz kesimlerde 130*90*50 mm boyutlarında bir zıvana kanalına sahip olabilirsiniz. Makinanın eni 1230 mm, boyu 1220 mm ve yüksekliği ise 1520 metre olarak belirlenmiştir. Makinanın düzgün bir zıvana kanalı ortaya çıkarabilmesi için 5 kilowatt güce sahip olması gerekmektedir. 6 bar havada çalışabilen zıvananın çalıştığı ortam sıcaklığı ise 0 derece ile 90 derece arasındadır. İş yerlerinizde güvenle kullanabileceğiniz bu ürün sizler için ekstra zaman kazandırmaktadır. Ürün sayesinde standart boyutlarda pek çok kanal açabilirsiniz.

Komplike Zıvana Kanalı Açma Makinası

Komplike zıvana kanalı açma makinası hem hızı hem de kaliteyi önemsemektedir. Makinenin alt ve üst olmak üzere iki tablası bulunmaktadır. Tablalar arasında işlem yapılabilmesi, hızlı bir ürün çıktısı elde etmeyi sağlamaktadır. 400 kg ağırlığında olan bu makinenin eni 970 mm olarak hesaplanmıştır. Makinenin standart zıvana kanalı açması için gerekli olan güç 2,05 kilowatt olarak hesaplanmıştır. Pek çok sektörde aktif olarak kullanılan ürün, diğer zıvana makinelerinden çok daha karmaşık bir ara yüze sahiptir. Ancak yine de kullanımı zor değildir.

Related Posts