Blog

Nesto Makina Çizim ve Teknik Destek

Profesyonel ve dinamik Nesto Makina çizim ve destek ekibimiz, garanti süresi boyunca, satın alınan makineler için müşterilerimize ücretsiz çizim ve teknik destek hizmeti sunar. Bu çizim ve teknik hizmet, garanti süresinin sona ermesinin ardından, ücretli olarak devam eder. Satın alınan makinede, müşteri tarafından işlenmek istenen modelin 2 veya 3 boyutlu fotoğrafı veya datası gönderilerek firmamızdan çizim destek talebinde bulunulabilir.  

Yılların deneyiminden kaynaklı kalite ve güvenilirlik ile son derece uzmanlaşmış hizmetler sunan mühendislerimiz, işlenmek istenen modelle ilgili olarak bize gönderilen bilgiler ve talep doğrultusunda, modelde bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli imalat, yani Cad Cam uygulaması yapar. Daha sonra, müşterinin kullandığı torna makinesine uygun CNC kodları çıkartılır. Firmamızdan şu an, 150’nin üzerinde çizim destek hizmeti alan firma vardır. 

Bu hizmet, müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmamızı ve daha güzel bağlar kurmamızı sağlar.    Müşteri firma, İnegöl ya da Kayseri’de hizmet veriyorsa buralarda bulunan ofislerimize gelerek işlenmek istenen model çizimini, cad cam işlemini ve CNC kodlarını alabilir. Farklı yerlerde bulunan müşterilerimize bu bilgiler, e-posta yoluyla gönderilir. Müşterilerimizin memnuniyetinin firmamızı daha ilerilere taşıyacağına inanan Nesto Makina ekibi, sektördeki yolunda böyle ilerler. 

Biz, sektördeki deneyim ve bilgimiz ile güveninizi kazanacağımıza daima inanmış bir firmayız. Birinci sınıf hız, birinci sınıf beceriler, birinci sınıf tutum ile müşteri ihtiyaçlarına odaklanan firmamız, müşteri beklentilerini ve endüstri standartlarını aşan hizmet hedefleri ile bir hizmet konsepti yaratmıştır. Bizi tanıdıkça bize daha çok güvenirsiniz!

Nesto Makina Hakkında

Uzun yılların verdiği deneyim ile hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip Nesto Makina olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. CNC ahşap torna makineleri, CNC işleme merkezleri ve zıvana makineleri gibi ağaç işleme sektörüne makine üretimi yapan firmamız, sürekliliği olan lider ve saygın bir markadır ve sektöre öncülük eder. Kullanıcı dostu makinelerimiz ile değerli müşterilerimizin en büyük çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız.

Firmamız, araştırma ve geliştirmeyi çizim, üretim, teknik destek, satış ve satış sonrası ile bütünleştirir. Ürünlerimiz, güvenilir, ekonomik ve dayanıklı özellikleri nedeniyle bir hayli tercih edilen ürünlerdir. Eksiksiz bir, kaliteli ağaç işleme makinesi yelpazesi sunan firmamızın ürünleri ile nitelikli işler ortaya çıkar. Ürün yelpazemiz, farklı ağaç işleme endüstrilerinde faydalı ve yüksek talep gören sayısız avantaj ve uygulama da sunar. Nesto Makina ürünlerini seçmek için daima bir neden vardır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *